Священик храму Святої Параскеви Пˈятниці мобілізовував дух львівських школярів

IMG_0879У середу, 25 березня, в рамках проекту ˮМобілізація духу̊ˮ священик храму Святої Параскеви Пˈятниці прот. Павло Вербинський провів зустріч з школярами на тему ˮМобілізація духу – віра, патріотизм, жертовністьˮ у Середній загальноосвітній школі №20.

Учні та вчителі намагались разом з отцем знайти відповіді на різноманітні запитання, які б могли доступно охарактеризувати саме поняття ˮмобілізація духуˮ, і, що найголовніше, зрозуміти – як нам цього досягти. По завершенні уроку, мабуть, кожен зробив свої висновки. А усім нам варто закарбувати одне: людина постійно прагне до цілісності; якщо ми будемо єдині в любові до Бога і Вітчизни, то не існуватиме такого агресора, який міг би нас знищити.

Нагадаємо, духовні зустрічі в рамках реалізації проекту ˮМобілізація духуˮ розпочалися з жовтня 2014 року і завершилися наприкінці березня. За цей час представники різних конфесій відвідали школи усіх шести районів нашого міста. Ініціювали проведення зустрічей Львівська міська рада, духовенство Львова, громадські організації та об’єднання.