Священик УГКЦ долучився до створення кліпу на пісню “Плакала” про аварійну дорогу на Львівщині

На Старосамбірщині з ініативи місцевого священика мешканці зняли кліп про аварійний стан дороги місцевого значення Мшанець-Стрілки, щоб привернути увагу до необхідності її капітального ремонту. Мешканці записали кавер на популярну пісню “Плакала” українського гурту KAZKA.

11

Ідея зняти відео про аварійну дорогу, якою користуються  мешканці 11 сіл, належить священику УГКЦ отцю Роману, який служить у трьох місцевих селах (Мшанець, Галівка, Плоске).

“Це крик про порятунок цих сіл, бо, на жаль, через відсутність комунікації, відсутність дороги, ті села вимирають” – розповів автор ідеї о. Роман.

Текст для відео написала дружина священика Наталія, а головну роль зіграв актор , студент ЛНУ Івана Франка Іван Титар із Старого Самбора.  На відео Назар Титар разом із місцевими дітьми йдуть аварійною дорогою, показуючи ями та вибоїни.

За словами, отця Романа, протяжність дороги Мшанець-Стрілки становить 18 кілометрів, з яких 15 перебувають у аварійному стані. Він зазначає, що мешканці неодноразово зверталися до місцевих та обласних чиновників з проханням її відремонтувати, однак на їхні звернення ніхто не реагує. Тому жителі сіл хочуть публічно заявити про аварійну дорогу.

Джерело: https://zaxid.net