Священики Львівської єпархії УАПЦ перебувають із робочим візитом у Швеції

УАПЦНа запрошення української діаспори духовенство Львівської єпархії УАПЦ вирушило із робочим та духовним візитом до Королівства Швеція.

28 липня, у День хрещення України, священики Жовківсько-Кам’янка-Бузького деканату на чолі з деканом – митр.прот. Іваном Сасом, а також секретарем-референтом Консисторії Львівської єпархії, митр.прот. Русланом Матвієнком, митр. прот. Андрієм Вересом, представниками діаспори провели офіційну зустріч з Надзвичайним і повноважним послом України у Швеції  Сагачем Ігорем Михайловичем та представниками українського консульства.

Під час зустрічі, у приміщенні українського посольства, було обговорено низку питань духовно-культурного спрямування, які турбують українську громаду на території Скандинавії.
З благословення Блаженнішого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ, духовенство вручило церковні нагороди панові Послу, а також представникам консульства, найактивнішим вірним серед діаспорян, зокрема родині Пришлівських та  Андрієві Нільсону.

За матеріалами: офіційного сайту Львівської єпархії УАПЦ