Святійший Патріарх Філарет освятив та передав на фронт три карети швидкої допомоги

DSC_0044Вчора, 27 січня 2015 року на території Михайлівського Золотоверхого монастиря Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив та передав на фронт три реанімобілі, придбані на пожертви парафіян Київського Патріархату. В освяченні також взяли участь Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький та Білоцерківський Епіфаній та керуючий справами Київської Патріархії єпископ Вишгородський Агапіт у співслужінні духовенства.

Загальна вартість автомобілів 20 тисяч доларів. Одна зі “швидких” придбана на пожертви парафіян Київського Патріархату з міста Клівленд (США).

Усі автівки придбані у Франції волонтерською групою парафіян Київського Патріархату під керівництвом протоієрея Богдана Тимошенка. Всього цією волонтерською групою вже придбано та передано на фронт 15 автомобілів швидкої допомоги і 5 джипів.

Одна зі швидких передана до Першого батальйону 28-ої бригади Збройних сил України. Ще одна потрапила до 101-ої бригади ЗСУ. Третя передана до Добровольчого українського корпусу “Правий сектор” у селище Піски в околицях Донецька.

Після освячення автомобілів Патріарх Філарет відзначив церковними медалями “За жертовність і любов до України” активних волонтерів та українських бійців з Донбасу.

Зокрема одна з нагород передана пенсіонеру-інваліду з Яготина, радянському політичному в’язню і учаснику Другої світової війни Василю Матвієнку, який віддав свої пенсійні заощадження для купівлі позашляховика для українських воїнів.

За матеріалами: www.cerkva.info