“Святкуйте, ми прикриємо”: воїни з передової щемливо привітали з Новим Роком та Різдвом

Про це повідомив 24 канал.

Напередодні Нового року та Різдва військові ЗСУ звернулися до українців. Поки ми святкуватимемо у своїх містах, вони оберігатимуть наш спокій на фронті.

Відповідне відео опублікували 30 грудня на фейсбук-сторінці ООС. “Святкуйте, ми прикриємо”, – такий зворушливий підпис залишили під привітанням українські військові.

Військові привітали українців та своїх побратимів. Бажають, зокрема, щастя, здоров’я та успіхів у всіх починаннях. А також – тепла, сімейної злагоди та натхнення. Втім найголовніші та найзворушливіші слова стосуються мирного неба над головою та віри у перемогу. “Бажаю натхнення у продовженні розбудови нашої країни. Ви українці. Я пишаюсь тим, що і я українець”, – наголосив один із захисників.

Боєць із позивним “Чорний прапор” наголосив, що 2021 рік був дуже складним. Він сподівається, що у новому році українців чекають радість та щастя, а насамперед – мир над головою. Його побратим Андрій звернувся до українських діток. Чоловік побажав, аби ті добре вчилися, а батьки ними пишалися.

Терпіння, витримки, всього найкращого. Ми поборемо ту заразу, яка зараз ходить, окрім війни (коронавірус – 24 канал). Думаю, що у 2022 році ми станемо ще сильніші та витриваліші,
– впевнений захисник Дмитро.

Захисниця Катерина привітала кожного, хто причетний до боротьби за цілісність та суверенітет України. “Хочу побажати мирного неба та перемоги”, – наголосила вина. А військовий з позивним “Анатоліч” передав привіт своїм близьким та усій Україні.

Повністю переглянути відео можна за посиланням.

Джерело: фейсбук-сторінка ООС

Фотоколаж 24 каналу