Святкування 15-річчя парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці УГКЦ (РЕПОРТАЖ)

15320432_1071507809638688_1325142773_n“…Якщо порохом припала твоя церква, то порохом припала і твоя душа…” , — такі слова можна зустріти на сторінках, всім відомих, історій для душі від Бруно Ферреро.

Проте з упевненістю можна сказати, що ці слова не стосуються парафіян і священнослужителів церкви “Введення в Храм Пресвятої Богородиці”, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Чукаріна, 5.

Доказом справжньої єдності, від найменших до найстарших, стало святкування 15 – річчя парафії. Так силами молодіжної спільноти “Християнська Душа”, у ніч з 2 на 3 грудня 2016 року, були організовані та успішно проведенні чування для молоді на тему: “Жива парафія — місце зустрічі із живим Христом”.

Під час заходу молодь із різних спільнот Львова мала унікальну можливість дізнатись трішки про історію парафії, почути мудрі настанови про те, яким має бути парафіянин та дізнатись багато цікавого про “онлайн-побожність”. Неймовірний затишок був подарований усім учасникам нічних чувань, а особливо це відчувалось під час спільного єднання молоді у молитві Taize.

Праця в групах, спільний майстер-клас, інтерактивне знайомство та навіть подарунки для організаторів дійства, все це подарувало дружню атмосферу та гарні спогади. З нагоди 15-річчя парафії, 4-го грудня 2016 року, відбувся також святковий концерт для усіх парафіян. Важливим гостем для всієї громади став о. Вітольд Левицький, який силою свого надзвичайного голосу не залишив байдужим жодного із присутніх.

На концерті відбулася також церемонія нагородження переможців конкурсу малюнків та віршів на тему: “Моя парафія”. Наймолодші парафіяни взяли активну участь в конкурсі, то ж кожен із них отримав подяку та подарунки. Свій виступ підготували спільноти храму: “Християнська Душа”, Вівтарна дружина, і, звичайно, учні Катехитичної школи ім. Блаженних новомучеників УГКЦ.

Саме для таких талановитих та енергійних, зараз відбувається будівництво катехитичного центру. Численна присутність, святковий настрій, єднання у радості та спільна молитва, допомогли кожному присутньому відчути атмосферу родинного тепла та живої парафії.

Автор матеріалу: голова МХС “Християнська Душа” Мар’яна Ніколаєнко

Фото надані о. Володимиром Дмитрівим