Свято Андрія на підтримку солдатів з АТО

A3-copy1-212x300На свято Андрія, 13 грудня у Львові на площі перед Оперним театром відбудеться урочисте відкриття шостого Різдвяного Ярмарку. Для мешканців та гостей міста готують особливу святкову програму «Львівський празник на Андрія». Цей празник організовується з ініціативи шкільної та учнівської молоді міста Львова за підтримки “Об’єднання “Самопоміч”.

Організатори акцентують увагу на відродженні давніх українських традицій. На гостей «Львівського празника на Андрія» чекає частування, народні забави, збиткування та інше.

Родзинкою свята стануть “Коралівські вечорниці”, які триватимуть з 16.00 год. до 20.00 год. на території Різдвяного ярмарку. Школярі та учні професійно-технічних навчальних закладів готуватимуть народні страви із зірковими гостями, співатимуть пісень, кусатимуть калиту та забавлятимуться.

Під час заходу гості матимуть змогу зробити добру справу: внести пожертву на потреби солдатів із зони АТО, аби допомогти тим, хто потребує.

Традиційний Різдвяний Ярмарок працюватиме до 19 січня на проспекті Свободи та площі Ринок. На Ярмарку працюватимуть: сувенірна панорама, гастрономічний сектор та «Територія різдвяного настрою».

Програма свята