Свято-Успенська Унівська Лавра запрошує на оновлений сайт

Стежити за життям відомої святині Львівщини – Свято-Успенської Унівської Лаври Студійського Уставу – тепер можна не лише на соцмережевих сторінках, а й на оновленому сайті. Тут зібрана актуальна інформація про богослужіння, прощі, реколекції в Лаврі, історія святині та корисні дані, пов’язані з монастирями студитів.

Про оновлення офіційного сайту Свято-Успенська Унівська Лавра повідомила на сторінці у соцмережі «Фейсбук».

На сайті studyty.org.ua можна прочитати історію Свято-Успенської Лаври та дізнатися про її діяльність. Прочанам буде корисною інформація про те, як назручніше дістатися до святині, коли тут відбуваються прощі та реколекції і як взяти в них участь. На сайті опубліковано також актуальний графік богослужінь та список монастирів Студійського Уставу.

Окрім того, у доступі читачів – бібліотека, де зібрано проповіді, твори Отців Церкви, статті і навіть аудіозаписи співу братії монастиря, а також дані Постуляційного центру студитів – тут зібрано біографії видатних Свідків віри.

Для додаткової інформації читачі можуть скористатися контактами на сайті.

Довідка

Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського Уставу – чоловічий ставропігійний монастир, що підлягає Главі УГКЦ, керується Кодексом Канонів Східних Церков та монашим «Типіконом» які уклали Митрополит Андрей (1865-1944) та блаженний архимандрит Климентій (1869-1951) на основі уставів Студійської традиції та інших древніх іночеських уставів. У правовідносинах з державою монастир керується Статутом релігійної організації відповідно затвердженим державними органами.

Унівська Лавра налічує близько 70 монахів, які проживають у Лаврі та в семи її дочірніх монастирях, служачи Богові і Церкві своїм аскетичним життям молитви й посту, плекаючи богослужбову та духовну традицію християнського Сходу. Студійські монастирі теж займаються душпастирською діяльністю, приймають прочан.