Топ-5 чудових фільмів про янголів

З нагоди свята св. Архистратига Михаїла та Всіх Небесних Сил пропонуємо добірку з 5 фільмів про янголів.

«Місто янголів» (1998 )

Ангели живуть не на небесах. Вони невидимо присутні поруч з людьми, прислухаючись до їх думок, скеровуючи їх вчинки, підбадьорюючи і втішаючи в хвилини відчаю. Але для них не існує світу людських почуттів: смаку чорної кави, болю порізаного пальця або любові. Тому деяких з них так тягне до людей, і часом ангел втрачає свої крила і перетворюється в простого смертного.  

Сходинки у небо (1946)

Кінець Другої Світової війни. Літак Пітера Картера горить, парашут розірваний на шматочки і пілот виходить у ефір, щоби востаннє почути людський голос. Він відкриває душу дівчині, яка його чує і вистрибує із палаючого літака, однак не гине. На Небі помилка -Янгол – не зміг знати Пітера у тумані. Той вже зустрівся із загадковою телефоністкою.

“Небо над Берліном” (1987)

У світі, який існує поза межами людського сприйяття, відбувається зовсім інше життя. Тут живуть янголи, час не має значення, а почуття й емоції є чимось ефемерним. Цей світ існує паралельно з людським і є його частиною. Щосекунди невидимі  янголи спостерігають за людьми, “відчитуючи” їхні сокровенні бажання. Янголи не вміють страждати, хвилюватися і боятися, відчувати радість, чи смуток. Все, що вони можуть – це просто спостерігати. Головна дія відбувається у Берліні 70-х років. Мешканці міста стали заручниками політичних інтриг, які розкололи місто на два табори. Поки вирують такі пристрасті, два янголи Даміель і Кассіель спускаються на землю, щоб поспостерігати за тим, що діється.,

«Гавриїл»(2007)

З початку часів між небесами і пеклом йшла боротьба за чистилище і душі, що знаходяться там. Кожна сторона направила сім воїнів: архангелів з небес, занепалих ангелів з пекла. Вони повинні прийняти людську подобу, щоб проникнути в чистилище. Ад домігся контролю, перетворивши Чистилище в темне, зубожіле місто. Останній Архангел Гавриїл намагається з’ясувати, що стало з його товаришами і відновити Світло.

«Мій ангел»(2016)

Ангел — незвичайний юнак, він невидимка. І це зовсім не метафора, він дійсно невидимий для людських очей. Хлопець усе своє дитинство провів із матір’ю Луїзою не виходячи з дому. Одного разу через вікно Ангел побачив дівчинку та захотів з нею поговорити. Мадлен не побачила його… Але не тому що хлопчик невидимий, а тому що дівчинка незряча. Вони постійно проводили разом час і, подорослішавши, закохалися одне в одного. Все змінюється тоді, коли в Мадлен з’явився шанс знову отримати зір. Ангел дуже переживає з цього приводу, що дівчина його кине. Він боїться сказати їй правду.  

«Сім днів на Землі»(2010)

Коли Уїлл, симпатичний, вічно юний ангел-охоронець, дізнається, що йому більше не потрібно охороняти красуню Аманду, жінку, яку він оберігав цілих десять років, він раптово відкриває в собі дивне почуття… Почуття, яке не дозволяє забути про неї ні на секунду, але яке ангелам відчувати не належить. І це почуття – кохання! На розчарування свого кращого друга, і відчайдушно сподіваючись не бути спійманим «Босом», Уїлл приступає до нового завдання – завоювати серце Аманди! Тільки одна проблема, Уїлл знає дівчину навіть занадто добре, але ж він для неї – абсолютно незнайома людина…

Бажаємо вам хорошого перегляду та атмосферних осінніх вечорів!,,