Топ-5 фільмів про міцні подружжя

 Якщо Бог на першому місці, все буде на своїх місцях. Св. Августин

1.«Доторкнись і побач». Це короткометражний фільм, знятий у Львові. У центрі сюжету – 11-річна Оленка, яка від народження не може бачити, і мріє про те, аби нарешті дізнатись, який вигляд має світ. Все можливе, аби дитина побачила роблять її батьки. На жаль, сьогодні чимало подруж стикаються із хворобою своєї дитини. Ця стрічка про витривалість, а також про любов, яка долає всі труднощі.

2. «Крадійка книжок». Події фільму розгортаються в нацистській Німеччині, напередодні початку Другої світової війни. Головна героїня – дівчина на ім’я Лізель, яка втратила свою родину у віці дев’яти. Її удочеряють нові батьки, які живуть в Мюнхені. У новій родині вона навчилася читати, і книги стають справжньою пристрастю Лізель. Друга сюжетна лінія: це родина, яка удочерила дівчинку. Попри сварки, безгрошівя, ці люди щодня вчаться відкривати своє серце назустріч ближньому та люблять свою прийомну доньку всім серцем. Це стрічка про те, як навчитися бути добрим і чуйним, навіть коли довкола вирує Друга світова війна і світ давно вже перевернувся із ніг на голову.

3.Диво. Маленький Оггі переніс 27 операцій: через дуже рідкісну генетичну хворобу. Однак йому доводиться піти у звичайну школу. Головною підтримкою Оггі є його сімя у якій він ніколи у житті не сумнівався. Сила сімейної підтримки і доброго слова у одній кінострічці.

4. Розмальована вуаль. Цей фільм, знятий за мотивами знаменитого класичного роману, переносить глядачів у двадцяті роки минулого століття. Головні герої стрічки – молодий лікар Волтер та його юна і аж надто легковажна дружина Кітті. Разом вони їдуть у Китай, де Волтер лікує пацієнтів, які занедужали холерою. Кітті вийшла заміж не через кохання, тому вона часто дорікає своєму чоловікові, завдає прикрощів. Втім у тяжких умовах епідемії холери, непросте життя у Китаї, Кітті з часом починає дещо інакше ставитися до власного життя. Ця стрічка про те, як мимоволі шлюб навчає смиренню і любові.

5. «Щоденник пам’яті”. Чарівна історія про кохання. Її зачитують в будинку пристарілих з блокнота однієї літньої жінки. Історія розповідає про Ноя і Еллі, хлопця і дівчину з різних соціальних верств. Вони провели щасливе літо разом в Північній Кароліні, після чого їх розлучають спочатку батьки, а потім і Друга світова війна.Однак після війни у них є шанс почати все спочатку.Чи вдасться це їм?