Топ-5 фільмів, які варто переглянути до Великодня

Вже зовсім скоро з усіх куточків лунатимуть привітання: «Христос Воскрес». До одного з найсвітліших свят залишилось всього декілька днів. Ми зібрали для вас фільми, які налаштують на правильний настрій, а також нагадають про значення великого свята та про важливість милосердя і щирих почуттів у сучасному суспільстві. Фільми, які сповнені віри та любові у всіх її проявах.

  1. «Страсті Христові» (2004)

Спроба детально відтворити останні 24 години земного життя Ісуса Христа. Дія починається в саду Гетсиманському, куди Ісус прийшов помолитися після Таємної вечері. Зраджений Юдою Іскаріотом, Христос арештований.

  • «Чоловіки та жінки» (1992)

Фільм, якій ідеально підходить для сімейного перегляду. Через історії двох одружених пар переоцінюються і власні стосунки. Стрічка, яка нагадає про важливість сімейних стосунків, тепла та допоможе поглянути на себе з боку.

  • «У них все добре» (1990)

Батьківська любов – найсвітліша та найсильніша у світі. Цей фільм саме про такі почуття. Після перегляду стрічки у вас обов’язково прокинеться бажання подзвонити власним батькам і нагадати їм наскільки вони важливі.

  • «Цілитель Адамс» (1998)

Головний герой  за допомогою жертовності лікує людей з діагнозом глибокої депресії. Несподівано для себе він знаходить сенс життя в допомозі іншим, а найкращими ліками від всіх хворіб є сміх. Фільм, який нагадує наскільки важливими є доброта та життєлюбність.

  • Воскресіння (2016)

Новий погляд на відому історію. Фільм розповідає про римського трибуна, завдання якого вирушити до Єрусалиму та дізнатися чи справді воскрес Ісус Христос.