Топ-5 найкреативніших християнських рок-гуртів сучасності

78176e97b5c6da854d32886392a7e4ceЩе геніальний композитор Йоганн Себастьян Бах сказав: «Мета музики – тривожити  серця».  Християнська рок-музика – це особливий, хоча зовсім нестандартний вид мистецтва. Гурти християнського року виконують пісні про Бога, віру і душу в своєму стилі, часто близькому до вподобань людей молодих і тілом, і душею, таких собі бунтарів із добрими серцями. «Батьками» ж християнського року став гурт «Petra», створений ще в 1972 р. та Ларрі Норман, пісні якого є справжніми символами прихильників такої музики. 

Пропонуємо нашим читачам зануритись в атмосферу музики без кордонів і переглянути наш рейтинг найкреативніших християнських рок-гуртів сучасності (хоча деякі із них сягають своїм корінням у далекі 90-ті , не втрачаючи актуальності та культової модності й у нашу інформаційну еру J ).

skillet41. «Skillet» – музичний гурт, створений в далекому  1996  р. у м.  Мемфіс (штат Теннесі, США). За свою майже 20-літню історію «Skillet» часто змінювали стиль своєї музики, від хард-року до християнського року. Найвідоміші сингли: «Comatose», «Awake and alive».

RED2.«Red» – американський рок-гурт з Нашвілла, штат Теннессі, створений в 2004 р. виконує пісні в стилях християнський рок, альтернативний рок хард-рок і пост-грандж. Наразі гурт випустив  чотири студійні альбоми: «End of Silence, «Innocence & Instinct», «Until We Have Faces»  та «Release the Panic».

youth-of-the-nation-23. «P.O.D» – рок-гурт із Сан-Дієго (Каліфорнія), шестиразовий номінант на премію «Греммі», володар мультиплатинових дисків. P.O.D є абревіатурою від словосполучення «Payable On Death» («Відплачено посмертно»). Тут мається на увазі християнське вірування про те, що Ісус Христос відплатив своєю мученицькою смертю за гріхи людства. Назва гурту яскраво підкреслює його приналежність до  музичного стилю, що отримав назву християнський рок.

thumb_18454. «Kutless» –  християнський рок-гурт з м. Портленд (штат Орегон), створений у  2000 р.  На цей час  було продано майже  2 млн. записів. Останній студійний альбом під назвою «Believer» гурт випустив у 2012 р.

7748070_orig5. «Kodaline» – ірландський рок-гурт з Дубліна, спершу відомий під назвою «21 Demands». Був створений в 2005 р., змінив свою першу назву на «Kodaline»  в 2011 р. У грудні 2014 «Kodaline» випустив  новий студійний альбом «Coming Up For Air». І хоч стиль гурту не можна назвати 100%-во християнським, проте християнські мотиви пронизують багато композицій, наприклад «All I Want», «High Hopes», «Love Like This».  Пісні цього гурту неодноразово звучали у відомих канадійський серіалах, таких як «Царство» («Reign»).

Підготувала Лідія Батіг