Триває безперервна Ісусова Молитва: чому це важливо та як долучитися

Вже більше тижня Літургійний центр «ПЕРЕДАННЯ» провадить безперервну Ісусову Молитву, до якої можуть долучатися всі охочі. Про це сьогодні нагадав її ініціатор – ієромонах-студит Лука (Михайлович).

Безперервна молитва розпочалася опівночі 11 січня. Про те, як вона триває, інформує фейсбук-сторінка Літургійного центру; тут в коментарях можна зазначати свою участь, обрати зручний для себе час чи вказувати власні намірення. Загалом же моляться учасники ініціативи за найбільш складні ділянки фронту, за єдність українського народу і тих, що стоять при владі, за натхненні рішення для керівництва держави і війська, за Божий захист і мужність для наших військових.

Отець Лука на своїй сторінці у фейсбуці звернувся до молільників із подякою та закликом продовжувати цю ініціативу, адже така безперервна, ланцюгова молитва накопичує в собі Божу силу. «Коли ми молимося в один час, ми тримаємо власний фронт – тобто це наша зона відповідальності. І це дуже важливо, щоби кожен з нас не пропускав свій час, у який ми молимося, бо це немовби наша зброя і наш вклад у спільну перемогу», – підкреслив ієромонах.

Окрім того, спільна одночасна молитва дисциплінує, адже така ініціатива є певним молитовним правилом, якого набагато легше дотримуватися, відчуваючи єдність спільноти. Це також лобра нагода ділитися власним досвідом і через нього залучати до молитви нових учасників. «Ми не тільки збагачуємо інших – ми також збагачуємо себе через молитву…. Стіймо твердо і тримаймо цей потужний мур нашого молитовного стояння», – зазначив о. Лука.

Для зручності у молитві пропонують використовувати чотки або вервицю. Кількість молитов не має значення. Добу ділять на 15-хвилинні періоди, з яких кожен охочий може обрати потрібний час.

Текст Ісусової Молитви:

Господи, Ісусе Христе Сину Божий, помилуй нас грішних!