Триває передплата львівської газети «Успенська Вежа» на 2024 рік

Всеукраїнська газету Львівського Ставропігійного Братства св. ап. Андрія Первозваного всі охочі можуть передплатити онлайн або ж у поштовому відділенні. Окрім того, часопис можуть одержувати читачі й поза межами України.

Про це пригадує Львівське Ставропігійне Братство.

Братська газета «Успенська вежа» видається зусиллями братчиків із березня 1991 року. Це єдине православне західноукраїнське друковане видання, яке безперервно з року в рік виходить у світ, несучи своїм читачам інформацію про життя та служіння Православної Церкви України та Львівського Ставропігійного Братства св. ап. Андрія Первозваного. З 1995 р. «Успенська вежа» є Всеукраїнським органом Братства і розповсюджується по усій країні та за її межами в державах, де проживають православні українці.

Щоби бути в курсі новин та актуальних подій із життя Православної церкви України, передплату на 2024 рік можна оформити онлайн на сайті або у відділенні «Укрпошти» у кожному куточку України. Передплатний індекс – 35013.

Щодо передплати за межі країни просять звертатися до редакції за електронною адресою vegauaoc@gmail.com.

На основному фото – читачі «Успенської Вежі» у с. Велика Лінина на Старосамбірщині. Фото з фейсбук-групи Львівського Ставропігійного Братства св. ап. Андрія Первозваного