Триває реєстрація на участь у Школі літургійного співу в м. Львові

piano_1З 11 до 16 жовтня 2016 року у м. Львові відбудеться Школа літургійного співу.

Школа має на меті зібрати зацікавлених у відродженні і розвитку богослужбового, літургійного співу на парафіях УГКЦ. Ціль цього інтенсивного вишколу – згуртування лідерів та натхненників відродження і розвитку літургійного співу в УГКЦ. Планується, що особи, котрі пройдуть вишкіл, започаткують нові ініціативи і осередки літургійного відродження, а також утворять спільноту для обміну досвідом і напрацюваннями у галузі церковного співу.

До участі у школі запрошуються особи віком до 40 років з достатнім рівнем музичних слухових якостей і з високим рівнем мотивації вивчення літургійної музики. З огляду на це, кожного з потенційних учасників запрошують на співбесіду, яка відбудеться за декілька тижнів перед початком школи.

Охочі взяти участь у Школі мають заповнити АНКЕТУ ДЛЯ УЧАСТІ У ШКОЛІ. Відтак протягом двох тижнів з кандидатами будуть проведені співбесіди. Оскільки кількість місць на школі є обмеженою, пріоритет для участі буде надаватись аплікатам, які відповідають вимогам школи,-  надіслали заявку вчасно, а також успішно пройшли співбесіду.

Прийняття заявок – до 15 вересня 2016 року!

Зі всіма питаннями просимо звертатись за телефоном: 097 747 94 81 (Тимо Максим)

та за електронною поштою sheptytsky.foundation@ugcc.org.ua