Триває реєстрація на заходи 9-го Екуменічного соціального тижня у м. Львові

logo-2Організаційний комітет Екуменічних соціальних тижнів запрошує до участі у 9-му Екуменічному соціальному тижні «Міграція: виклик для України», що відбудеться у м. Львові 28 вересня – 2 жовтня 2016 року.

Довівши свою дієвість та актуальність за попередні роки, 9-ий Всеукраїнський суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень» пропонує на громадське обговорення тему «Міграція: виклик для України». Військові дії в Луганській та Донецькій областях, окупація та анексія Криму спричинили хвилю вимушеної міграції. Велика кількість громадян України опинились в кризових умовах: без житла, роботи, місця навчання і т.д.  Важливу роль у наданні підтримки та захисті прав вимушених переселенців відіграють громадські організації, волонтери, благодійні фонди, Церква та державні установи.

В часі 9-го ЕСТ відбудеться ряд заходів присвячених всебічному висвітленню проблем міграції та практичним шляхам їх подолання, а саме однойменна конференція, круглий стіл присвячений ролі церков у роботі з вимушеними переселенцями, майстер-класи для ЗМІ, презентації програм допомоги вимушеним переселенцям та візити в центри, що працюють у даній сфері та інші.

Зареєструватись на заходи Екуменічного соціального тижня можна за  посиланням

В додатку проект програми форуму, участь у заходах – безкоштовна, деталі на сайті,також шукайте нас в соц. мережах –  FB

***Примітка, у поняття міграція включаємо: вимушені переселенці, біженці, емігранти