Центр духовної підтримки осіб з особливими потребами «Емаус» запрошує на презентацію книги незрячого письменника з Великобританії Джона Галла

BachytyУ четвер, 28 травня, в конференц-залі Львівського Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17) о 18.30 год. відбудеться літературно-музичний вечір та презентація книги Джона Галла «Бачити в темряві». Вхід на захід — вільний.

Книга «Бачити в темряві» — це щоденникові записи незрячого письменника, професора і богослова з Великобританії Джона Галла, що торкаються найнесподіваніших сторін життя незрячої людини і намагаються допомогти побудувати гідне спілкування зрячих і незрячих.

«Цей літературно-музичний вечір — спроба привідкрити двері у світ незрячих, наважитись почути їхні потреби, почуття, стосунки, підняти питання «табу» і перекинути місток для гідного спілкування зрячих і незрячих. Можливо, це буде одним із кроків до справжньої інтеграції, яка набирає швидкості в нашому суспільстві» – розповіли організатори.

У програмі:

— презентація книги за участі редакційної команди;
— свідчення незрячих осіб;
— читання уривків;
— виступи незрячих виконавців;
— багато несподіванок.

До участі запрошують − незрячих людей і їх родин, працівників соціально-культурної сфери, студентів і всіх людей доброї волі.

Організатор заходу та ініціатор видання книги «Бачити у темряві» — «Емаус», центр духовної підтримки осіб з особливими потребами, заснований у 2000 р. при Українському Католицькому Університеті. Мета центру – поширювати у суспільстві нове бачення дару та особливого покликання осіб з особливими потребами, підтримувати їх та їхні родини, сприяти їхній інтеграції у суспільстві.

Додаткова інформація за тел: 0976719342 (Анна).