Центр “Джерело” просить підтримати соціальний проект

У Львові стартувало голосування за проекти «Громадського бюджету». Центр «Джерело» вперше подав великий соціальний проект під № 109 – «Запуск мобільної служби домашніх візитів для сімей, які виховують дітей з групи ризику». Тож усіх небайдужих просять підтримати цей проект. Голосування триватиме до 15 листопада.

11


«Щодня у місті Львові народжуються діти, розвиток яких є під загрозою: передчасно народжені, з генетичними захворюваннями, з затримкою інтелектуального та фізичного розвитку і т.д. Сім’я, в якій народилась дитина з групи ризику, потребує підтримки різних фахівців. Тому головна мета проекту – допомогти сім’ї створити такі умови, в яких дитина могла б повноцінно рости, розвиватися, реалізовувати свій потенціал, долати накладені неповносправністю обмеження, та інтегруватись в життя спільноти й суспільства», – розповідають в центрі «Джерело».

З їх слів, домашній супровід є однією із складових цієї програми, і це дасть можливість організувати вдома розвиваюче навчальне середовище для дитини, та максимально розвинути її потенціал.

«Фахівець  раннього втручання, який показує батькам можливості навчання у щоденному житті, зможе підвищити компетентність дитини набагато більше, ніж фахівець раннього втручання, який використовує у терапії лише традиційний кабінетний підхід. Тому запуск і подальший розвиток міської мобільної служби домашніх візитів для сімей, які виховують дітей з групи ризику, є важливим необхідним елементом системи Раннього втручання. Будемо вдячні небайдужим львів’янам за підтримку та голоси», – акцентують в центрі «Джерело».

За кошти громадського бюджету в рамках цього проекту, центр «Джерело» планує придбати автомобіль для здійснення домашніх візитів командою, до якої входять лікар, реабілітолог, логопед, психолог та соціальний працівник.

Проект № 109 можна підтримати, якщо:

– вам більше 16 років

– народилися у Львові або маєте львівську прописку (паспорт)

– вчитеся у Львові (паспорт та студентський квиток)

– працюєте (паспорт та довідка з місця роботи)

Як можна проголосувати?

– Онлайн, перейшовши за посиланням https://lviv.pb.org.ua/projects/109 та натиснувши Вхід, зареєструйся через Bank ID

– Прийшовши до найближчого Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) з паспортом, студентським квитком чи довідкою з місця роботи.

Довідка

Благодійна установа Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» була заснована 1993 року батьками дітей з церебральним паралічем товариства «Надія», та волонтерами з Канади. У 2008 році, за підтримки Львівської міської ради та у партнерстві з управлінням соціального захисту, на базі «Джерела» створено Львівський Міський Центр Реабілітації.

За 25  років  роботи Центру, допомогу отримали більше 7 000 дітей та молоді, віком від кількох тижнів до 45 років. Сьогодні в Центрі щодня займаються 192 вихованців, та 200 родин в місяць отримують консультаційний супровід і реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.

Центр «Джерело» фінансується з комунального бюджету міста Львова (50%), та за рахунок благодійних надходжень (50%).

Більше інформації про Центр «Джерело» –  http://www.dzherelocentre.org.ua/

Контактна особа для ЗМІ: Наталя Сіреджук, тел.: 067 774 69 20.