Центр міжрелігійного діалогу «Лібертас» видав звіт за 2017-ий рік

Уже п’ятий рік поспіль Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» продовжує свою діяльність і вже вкотре традиційно видав річний інформаційний бюлетень.

Як вказано у звіті, щодо праці в інформаційному просторі, варто відзначити одну із найцікавіших міжрелігійних ініціатив – Школу Міжрелігійної Журналістики. Метою цього проекту було згуртування зацікавлених молодих журналістів, організація лекцій про релігійну журналістику, екуменічний та міжрелігійний діалог, проблематичні виклики та перспективи цієї комунікації у XXI столітті. Саме цей проект був представлений у Нью-Йорку на заході, організованому Альянсом Цивілізацій при ООН.

Також завдяки Центру було опубліковану книгу — «Церква у нових медіях України: проблеми і пріоритети комунікації», — яка увійшла в десятку найкращих книг на релігійну тематику за 2017 рік. У ній розповідається про актуальну аналітику медіатизації релігії у сьогоденній Україні що є важливим інструментом для осягнення релігійного сегменту Інтернету.

Бути частиною ініціативи «Премія Високі Стандарти Журналістики» також стало одним із завдань над яким ми працювали для вкорінення етичних цінностей у журналістиці.

У 2017-ому році, десять молодих українців – представників від Центру Лібертас — взяли участь у цікавих тренінгах та заходах у Вірменії та Грузії у рамках програми Erasmus+. Також проекти та діяльність нашої організації були представлені в Нідерландах та в Сполучених Штатах Америки.

Як зазначено у звіті, висвітлення тематику соціальної відповідальності бізнесу та релігії було одним із важливих напрямків. Релігія та культура були поєднані у таких мистецьких ініціативах як Міжрелігійний Фестиваль Поезії «Вірші Миру» та кінопоказ «Прожектор Мрій».

З минулорічними бюлетенями можна ознайомитися ТУТ.