«Центр Опіки Сиріт» кличе на Школу Нового Волонтера

Місія «Центр Опіки Сиріт» Львівської Архиєпархії УГКЦ запрошує долучатися до волонтерського руху «Руки Допомоги», де вже цього тижня стартує Школа Нового Волонтера. 

Рух «Руки Допомоги» діє в Центрі Опіки Сиріт з 2011 року. Це динамічна організація, яка працює з сиротами, дітьми СЖО, ВПО та має великий досвід у цій сфері. Для того, щоб долучитися, не потрібні особливі навички чи досвід: усьому необхідному можна навчитися. Важиве бажання допомагати та бути частинкою позитивних змін у житті дітей-сиріт.

Всі охочі можуть взяти у Школі Нового Волонтера, що розпочинається у Світлу суботу, 22 квітня 2023 року. Це чудова можливість допомогти тим, хто цього дійсно потребує та відчути себе частинкою позитивних змін в житті сиріт. Під керівництвом досвідчених капеланів та волонтерів учасники матимуть можливість:

  • Вдосконалити свої навички спілкування, взаємодії з дітьми та колегами, а також вміння слухати, співпрацювати та вирішувати конфлікти.
  • Ознайомитися з особливостями роботи з дітьми-сиротами, їхніми потребами, емоційним станом та способами взаємодії з ними.
  • Розвивати свої навички в організації заходів, комунікації, волонтерського менеджменту та багато іншого.
  • Отримати базу різноманітних «інструментів», завдяки яким можна буде брати участь у різних заходах, проєктах, спрямованих на дітей-сиріт.
Школа Нового Волонтера відбуватиметься по суботах (з 22 квітня по 27 травня), з 10:00 до 15:00 години в домі Милосердя святого Миколая за адресою: м. Львів, вул. Тараса Бобанича «Хаммера» (стара Короленка).
 
Благодійний внесок – 500 грн.
 
Більше інформації за телефоном: 096 749 7980.
 
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/hZQy3Egz7SCHokqv8