Цієї неділі у Львові освятять пам’ятник святому отцю Івану Боско

don boskoСалезіяни світу відзначають свято отця Івана Боско, засновника Салезіянського Згромадження, покровителя дітей та молоді. З цієї нагоди та на завершення Ювілейного року 200-річчя з Дня народження святого Івана Боско у неділю, 31 січня, на території салезіянського Молодіжного центру та Родинного дому “Покрова” (вул. Кривчицька, 19) відбудеться освячення пам’ятника святому.

Постамент виготовлений з білого “каррарського мармуру” у Італії (м. Каррара) і подарований салезіяанській громаді УГКЦ. Висота – 2 м. 20 см., а вага – 1800 кг. Скульптурна композиція зображає по центу св. Івана Боско, а з двох боків св. Домінік Савіо і бл. Лаура Вікунья.

o.bosco

 

Програма святкувань:

11.15 – Божественна Літургія в капличці св. Івана Боско, освячення пам’ятника;
13.00 – святковий обід;
14.30 – ігри та забави в спортзалі Молодіжного навчального центру;
16.00 – фільм про отця Боско;
17.00 – підвечірок на честь мами Маргарити.

«Для Салезіян отець Боско є справжнім ідеалом для наслідування, адже він є уособленням незламності, гнучкості волі, батьківської любові і, звичайно, помірної вимогливості. Зерно салезіянської харизми в Україні посіялось ще в 1930 році за ініціативи митрополита Андрея Шептицького та Папи Римського Пія ХІ, які бажали вплинути на українську молодь через катехизацію і виховання. А з 1991 році у львівській парафії Покрову Пресвятої Богородиці розпочалася душпастирська праця отців Салезіян з українською молоддю» – зазначають організатори.

Усіх охочих запрошують взяти участь в урочистостях, що відбуватимуться в салезіянських осерередках.