Цієї неділі відбудеться фестиваль “Вітер На-Дії”. ПРОГРАМА

П’ятий Всеукраїнський молодіжний Фестиваль «Вітер На-Дії» відбудеться цієї неділі – 13 вересня. Зважаючи на карантинні обмеження, та задля дотримання санепідеміологічних правил і збереження здоров’я молоді, захід цього року матиме новий формат та виходить на міжнародний рівень. Адже кожен матиме нагоду бути поруч зі своєю спільнотою, друзями та через онлайн-трансляцію долучитись до загальної програми фесту.

«Час можливостей» – гасло цьогорічного фестивалю, який організовує Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ. Традиційно він розпочнеться з Божественної Літургії. Працюватимуть інтелектуальний та духовний майданчики. Серед гостей та спікерів є чимало відомих і популярних особистостей: владика Степан Сус, Богдан Логвиненко (UKRAINER), гурт «С.К.А.Й», Тарас Тополя (фронтмен гурту «Антитіла») та чимало інших видатних українців.

«У нас є дуже багато локацій, які є за межами України, наприклад, в Нідерландах, Італії, Польщі, Німеччині та багатьох інших країнах, а також навіть за межами континенту, зокрема в Північній Америці», – розповідає співорганізаторка фестивалю «Вітер На-Дії» Ірина Косар.

За її словами, такий захід ще раз засвідчує про глобальність Української Греко-Католицької Церкви.

«Часто на парафіях ми розуміли, що нас є багато, що ми є по всьому світу, але ми не бачили один одного. А тут ми можемо це зробити за допомогою технологій: вийти в прямий ефір, поспілкуватися одне з одним, показати свої локації, розказати про себе, почути інших!» – зазначає Ірина Косар.

І згодом додає: «Під час фестивалю ми будемо говорити про емоційний інтелект: що це таке, як ним керувати, чому під час пандемії є люди, які відкривають нові бізнеси, а є ті, які нічого не роблять. Адже є люди, які під час карантину навчаються, а інші – дивляться серіали. Крім того, ми говоритимемо про те, як під час пандемії відкрити для себе Україну по-новому. Бо ми звикли подорожувати закордоном, тому буде дуже цікаво послухати Богдана Логвиненка про прокт UKRAINER, який розповідає про цікаві місця нашої країни».

Ключова подія у програмі «Вітру На-Дії» – спільна розмова з Главою і Отцем Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом, під час якої молодь зможе почути відповідь на ті запитання, які її хвилюють.

Зауважимо, цьогоріч завершенням фестивалю буде спільна молитва молоді з усього світу – це особливий час єднання з Богом. Ведучими цієї молитви будуть – християнський музичний гурт «КАНА» та отець-блогер Падре Серж.

Нагадаємо, що реєстрація на «Вітер На-Дії» розпочалася 1 серпня. Трансляцію фестивалю можна переглянути на YouTube-каналі Вітру На-Дії та YouTube-каналі Живого Телебачення. Для того, щоб отримати доступ до перегляду усіх майданчиків вам потрібно обов’язково зареєструватися >>> https://bit.ly/2WII94J