Цієї п’ятниці Львів відвідає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет

patriarkh

На запрошення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія 12-14 вересня Львівську єпархію з Першосвятительським візитом відвідає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

 

Офіційна програма візиту:

12 вересня 2014 року, п’ятниця

15:20 – зустріч Святійшого Патріарха Філарета у м. Львові.

16:10-16:40 – Святійший Патріарх Філарет візьме участь у презентації книг видавництва Видавничого відділу Київської Патріархії в рамках львівського Форуму видавців у Палаці мистецтв.

13 вересня 2014 року, субота

10:00 – у день Покладення поясу Пресвятої Богородиці Святійший Патріарх Філарет очолить Літургію біля цілющого джерела у присілку Заглина, с. Монастирець, Жовківського р-ну, – місці чудесного явлення Пресвятої Богородиці.

18:00 – Святійший Патріарх Філарет звершить Всенічне бдіння у Покровському кафедральному соборі (м. Львів, вул. Грушевського, 2).

14 вересня 2014 року, неділя

10:00 – Святійший Патріарх Філарет відвідає Пустомитівське благочиння (деканат) і освятить храм на честь першоверховних апостолів Петра і Павла у с. Давидові та звершить першу Божественну Літругію в новоосвяченому храмі.

15:00 – Святійший Патріарх Філарет відбуде до м. Києва.

Участь у Патріарших богослужіннях можуть взяти всі охочі. До цілющого джерела присілка Заглина організовується всенародна проща. За детальнішою інформацією можна звертатись до настоятелів храмів Київського Патріархату, до контактних осіб єпархіального паломницького центру “Покров” або безпосередньо до Покровського кафедрального собору (м. Львів, вул. Грушевського, 2).

Контактна інформація для представників ЗМІ:

e-mail: info@gradleva.com

тел.: +38 (093) 416 88 77 (прес-секретар єпархії Лука Карпюк)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії