Цієї п’ятниці відбудеться молодіжна проща до Унева

УнівМолитовна хода до Унівської лаври триватиме 13-15 травня. 23-тя молодіжна піша проща «Львів-Унів» розпочнеться у п’ятницю, 13 травня, о 7.00 год. ранку Божественною Літургією в храмі Архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22). А відтак під стінами храму сформують колону, яка вирушить у молитві та роздумах про самовдосконалення до Унівської лаври.

Прочани пройдуть через м. Винники, села: Городиславичі, Романів та Коросно. І до кінцевої точки планують дійти аж ввечері в суботу, 14 травня. Там на них чекатимуть нічні чування, сповідь та похід на Чернечу гору. А вже у неділю ― Архиєрейська Літургія. Загалом під час молодіжної прощі «Львів-Унів» віряни пройдуть 70 км пішки

Організатори дійства нагадують усім не забути про каремати, спальники, намети та вервичку. Цьогорічна тема прощі ― «Милосердя».

«Ми назвали прощу «Милосердя хочу, а не жертви». І так ідемо в дорогу цілою церквою, а милосердя всім нам потрібне. Милосердя є дуже цікавим виміром людства. Ми знаємо, що теперішній світ подає такий непотріб, що взагалі не має нічого спільного з людиною. І тому ми хочемо відповісти на це, пояснивши, чим насправді є милосердя», ― уточнив духівник прощі отець Пантелеймон.

За матеріалами: zaxid.net