Цього року перша молитва у стилі Тезе відбудеться у храмі Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

У Львові триває традиційне «Паломництво довіри», ініційоване львівською молоддю, за підтримки Комісії у справах молоді ЛА УГКЦ. На першу таку молитву у 2016 році львів’ян запрошують 28 лютого до храму Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (вул. П. Орлика,5). Початок молитви миру у стилі Тезе о 16.00 год.

Щомісячна молитва Тезе уже стала традиційною для Львова. В різних храмах міста це молитовне дійство збирає сотні вірян, аби у спільній співаній молитві та розважаннях просити у Бога миру і кращої долі для України.

Довідка

Тезе (фр. Taizé) – міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе у Франції. Центр для християнського паломництва, яке привертає увагу тисячі молодих людей. Спільнота заснована у 1940 році братом Роже, який залишався її головою аж до своєї смерті 16 серпня 2005 року. Сьогодні спільнота налічує понад сто монахів різних національностей – представників Протестантської та Католицької Церков. Хиття у спільноті сконцентроване на молитві та роздумах. Уже понад 30 років спільнота Тезе організовує щорічні різдвяні зустрічі у різних європейських містах. Окрім того, протягом року тисячі молодих паломників відвідують село Тезе у Франції.

Молитва Тезе має свій унікальний характер, творячи новий стиль церковної музики. Пісні Тезе побудовані на коротких фразах із Псалмів та інших книг Святого Письма, які повторюються кілька разів, створюючи особливий молитовний дух.