«Тут постала найкраща площа міста Львова», – Митрополит і Архиєпископ Львівський Ігор

DSC_3186Сьогодні у Львові урочисто відзначили 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Зокрема відбулося відкриття та освячення пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому на Святоюрській площі.

Участь у церемонії відкриття пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому взяв Президент України Петро Порошенко та його дружина Марина Порошенко, Блаженнійший Святослав, Глава УГКЦ, Митрополит і Архиєпископ Львівський УГКЦ Ігор, владика Венедект Алексійчук, представники різних конфесій Львова, міський голова Львова та керівництво області.

«Тут постала найкраща площа міста Львова, окраса околиці, миротворний затишок. На цій площі, перед цим величним пам’ятником, спілкуючись мислями із праведником, багато із народу знайдуть спокій, умиротворення, рівновагу, тишу та натхнення. Хай Господь благословить усіх людей доброї волі рясними духовними дарами, миром нашу Україну, блаженними ласками наш народ та добрим здоров’ям на багато років доброго та мирного життя. Вимоли миру для нашої України, праведний Митрополите Андрею. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!», – зазначив Митрополит і Архиєпископ Львівський УГКЦ Ігор.

soborsvyatoggoyura

Також Митрополит і Архиєпископ Львівський УГКЦ Ігор висловив подяку усім, хто був причетний до спорудження пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому на Святоюрській площі, а також до організації його відкриття.

Крім того, на Святоюрській площі відбулася мистецька програма від Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик», а у  Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької – прем’єра ораторії Мирослава Волинського «Я тебе кличу». Лібрето – Анни Волинської.