У День гідності та свободи на Меморіалі Небесної Сотні молитовно вшанували пам’ять Героїв. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні на Меморіалі Героїв Небесної Сотні у Львові відбулися урочистості з нагоди Дня гідності та свободи. Акцентом заходу стала молитва, яку очолили капелани Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла.

Опісля до присутніх звернувся перший заступник міського голови Львова, Андрій Москаленко.

“Сьогодні 8 років. І цей час дуже швидко минув. Ми сьогодні згадуємо той день, який був і є наче вододілом. Бо мова йшла про Незалежність і сувернітет держави та нас самих. Колись коли ми читали у книжках історію, то згадували і Героїв Крут і УПА, але зараз ми живемо у час сучасного подвигу – подвигу, який відбувся завдяки у великій мірі тим людям, які тут присутні, завдяки родинам Героїв, які своїм вихованням гартували Героїв. Ми переможемо у російсько-українській війні, бо ми маємо таких Героїв”.

Також звернулася до кожного з учасників заходу пані Наталія Дигдалович , дружина Героя Небесної Сотні:

“Майдан, сотні, тисячі, мільйони людей, які настільки любили Україну, що готові були пожертвувати життям.  Чи згадуємо ми що гідність дана нам Богом при народженні сьогодні? Гідність, то наша відповідальність. Хочу, щоб всі присутні, запаливши цю лампадку, сказали собі, що гідність і свобода це наші цінність, кожного з нас”.

Наприкінці заходу, кожен запалив лампадку до Меморіалу.

Фото Наталі Стареправо