У День Гідності та Свободи у Львові відбудеться екуменічна молитва

10748903_747224285314861_1601121142_nУ суботу, 21 листопада, у Львові відзначатимуть День Гідності та Свободи. З цієї нагоди відбудеться ряд заходів.

Зокрема біля пам’ятника Т. Шевченку у центрі Львова духівники різних конфесій міста та усі небайдужі львів’яни зберуться на спільну екуменічну молитву – «Молитовний Майдан». Початок о 14.30 год.

«Символічно, що саме у День вшанування св. Архистратига Михаїла – очільника війська Божого, розпочиналися наші змагання за відстоювання своїх громадянських прав та людської гідності. Цей день став для нас символом незламності духу. Тож найперше потрібно молитовно вшанувати усіх, хто став прикладом справжніх борців за незалежність, хто відкрито відстоював свою позицію і цінності та пожертвував власним життя задля нашого майбутнього. Під час Революції гідності представники усіх конфесій постійно душпастирювали та єднали свої сили, щоб підтримати дух мітингувальників, спільно молилися зі сцени Євромайдану. Тож і сьогодні, у другу річницю революції, стануть до спільної молитви, щоб просити в Бога миру та кращого майбутнього» – зазначає Євген Бойко, начальник управління внутрішньої політики.

Після молитви заплановане всенародне віче. Також у цей день на місці львівського Євромайдану буде розташований намет, у якому триватиме акція «Спогад та поступ».

Читайте також: У суботу львів’яни вшанують загиблих під час Революції Гідності

План заходів визначено робочою групою, до якої входять активісти львівського Євромайдану, Громадський сектор, Комітет Майдану Львівщини, студентські організації, представники міської та обласної ради і низка громадських формувань.