У день свята Богоявлення Господнього на площі Ринок відбудеться загальноміське освячення води

1300843Урочисте святкування Богоявлення у понеділок, 19 січня, на площі Ринок у Львові о 13.00 год. розпочне виконанням різдвяних коляд хоровий колектив «Орфей», а о 13.30 год. відбудеться загальноміський молебень за участю духовенства різних християнських конфесій міста. Цього року відповідно до графіку чин освячення води очолить Висикопреосвященний владика Димитрій, Митрополит Львівський і Сокальський Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Традиційно у Львові освячення води звершується за участю представників Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви, Вірменської Апостольської Церкви та Римо-Католицької Церкви.

«Від початку Євромайдану та впродовж усього минулого року християнські Церкви у нашому місті активно співпрацювали між собою для подолання труднощів та допомоги потребуючим, зокрема українським військовим та переселенцям із зони АТО. Разом молилися за мир в Україні під час екуменічних молебнів. Тож традиційне спільне освячення води на Богоявлення у Львові стане ще одним виявом духовної єдності представників різних конфесій нашого міста» – зазначили в управлінні внутрішньої політики ЛМР.