Із двох храмів Львова наживо транслюватимуть проведення Декади місійності в УГКЦ

jyva_parafiyaВпродовж десяти днів від свята Вознесіння ГНІХ (21 травня) до Зіслання Святого Духа (31 травня) в Українській Греко-Католицькій Церкві уже вдруге проводиться Декада місійності мета якої, допомогти всім вірним наново відкрити і збагнути, що парафіяльні спільноти та сім’ї (домашні церкви) є за своєю природою місійними. З цієї нагоди упродовж усієї Декади щодня відбуваються прямі трансляції із храмів у шести містах України. Серед них – два храми Львова. Зокрема сьогодні, 25 травня, відбудеться трансляція Декади місійності із храму Різдва Пресвятої Богородиці (просп. Червоної Калини, 70, Львів), а завтра, 26 травня ‒ із Архикатедрального собору Святого Юра (площа Святого Юра, 5, Львів).

Прямі трансляції розпочинатимуться щодня о 19.00 год. А у день свята Зіслання Святого Духа, 31 травня, трансляція з Патріаршого собору розпочнеться об 11.00 год.

Крім Львова покажуть трансляції іще з п’яти міст України: Києва, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців та Дубно.

Під час Декади віруючі покликані ділитися досвідом своєї віри, і то не тільки зі своїми рідними, а й з усіма ближніми. Цього року учасників Декади запрошують всією парафіяльною спільнотою молитися за парафії, капеланів, українських військовослужбовців і всіх, що потерпають від війни на Сході України.

«Проведення трансляцій важливе для популяризації Декади місійності. Також цікаво побачити реальне життя поодиноких парафій, скажімо, подивитися, якими є наші парафії у Буковині, Галичині, Центральній Україні. Крім того, це можливість відзначити працю пароха, активність парафіян», ‒ наголосив владика Йосафат (Мощич), голова Ради з питань євангелізації при Главі УГКЦ.

Також на допомогу вірним виданий спеціальний путівник, у якому на кожен день Декади, відповідно до певної тематики, розписані цитати зі Святого Письма, роздуми, молитви і завдання. Крім того, вийшла окремим виданням Інструкція для священиків щодо Декади місійності.

Переглянути трансляцію з храмів Львова можна о 19.00 год. на сайті  Живе ТВ

Графік проведення прямих трансляцій декади місійності