У Гарнізонному храмі два дні прощатимуться з колядою

1258Храм святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11), запрошує 12 та 13 лютого о 19.30 на прощання з колядою. Присутні матимуть нагоду колядувати та щедрувати разом із хорами та ансамблями храму, серед яких: дитячий хор “Ангелики”, вокальна формація “Modusvivendi” та хор Гарнізонного храму.

Також можна буде почути вибрані хори та арії з «Різдвяної ораторії» та ораторії «Месія».

Колядувати розпочнуть одразу по завершенні Божественної Літургії.

Цікаво, що всі три колективи засновані у вересні 2012 року. Але відрізняються репертуаром та віком учасників. У репертуарі храмового хору національна музика середньовіччя, ренесансу, бароко, класицизму, романтизму та сучасності композиторів: Д. Бортнянського, А. Веделя, М. Березовського, М. Леонтовича, М. Лисенка А. Гнатишина та багатьох інших. Окрему програму становлять українські колядки та різдвяні напіви народів світу.

У дитячому хорі «Ангелики», де беруть участь 26 дітей, віком від 5-ти до 12-ти років, вивчають багато християнських пісень: “Духу Святий”, “Радуйся, Маріє”, “Крехівська Мадонна” та ін.

А вокальна формація ModusVivendi, засновниками якої є Ігор Ковальчук, Галина Пехник, Ярослав Наумко, здійснює духовний супровід недільної англомовної Літургії Візантійського обряду, а також україномовних Архиєрейський Літургій св. Іоанна Златоустого та Чину Вінчання.

За матеріалами: petrapavla.org.uamubis.com.ua