У Гарнізонному храмі «Lviv Clarinet Quartet» вперше в Україні презентуватимуть дебютний альбом

12080244_1667376966831038_8789653995644410627_oУ неділю, 18 жовтня, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться презентація дебютного диску «Petit Fleur» квартету кларнетистів Оперного театру – «Lviv Clarinet Quartet». Репертуар квартету складають класичні та джазові твори, а також сучасні обробки української народної музики. Початок о 16.30, вхід вільний.

Альбом «Petit Fleur» був записаний в червні 2015 року. Він є першим в історії Квартету. До альбому увійшли як джазові стандарти (In the mood, Pitit Fleur), відомі класичні твори Р. Шуберта, G. F. Handel, C. Saint-Saens, G. Bizet etc.) та «Українська в’язанка» – попурі з українських народних пісень в інструментальній обробці для чотирьох кларнетів.

«Концерт – це офіційна презентація диску. На заході ми виконаємо твори різних жанрів та стилів, зокрема класичних та авторських. У Гарнізонному храмі дуже гарна акустика тож сподіваюся слухачі вповні насолодяться музикою. Ми хочемо принести задоволення публіці і, звісно ж, презентувати наш колектив, можливо, єдиний в Україні, адже таких колективів надзвичайно мало», – зазначив учасник квартету «Lviv Clarinet Quartet» Микола Гречух.

Додамо, що музикант разом з іншими учасниками гурту: Назаром Хижим, Олександром Вавринюком і Григорієм Чепелюком, уже мали змогу цього року представити альбом в Німеччині. Вартість диска – 50 грн.