У Гарнізонному храмі львів’яни попрощалися із Героєм України, офіцером Михайлом Лібруком

img_3277Сьогодні, 15 грудня 2016 року, об 11.00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбулося прощання із Новітнім Героєм України, який загинув на Луганщині – львів’янином Михайлом Лібруком.

Похоронне богослуження очолив о. Тарас Михальчук, капелан 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та священнослужитель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

Провести в останню дорогу Новітнього Героя прийшли родичі, товариші, військовослужбовці, влада та мешканці міста. Після цього похоронна процесія відправилась на Личаківське кладовище, де відбувся чин похорону на полі почесних поховань №76.

Вічна пам’ять Новітньому Герою України!

Довідка

Майор Михайло Богданович Лібрук (04.10.1971 р.н.) призваний на військову службу в органи Служби Безпеки України в лютому 1997 року. За період військової служби пройшов шлях від прапорщика до майора. Перебував на різних посадах. За сумлінне виконання службових обов’язків неодноразове нагороджувався відзнаками керівництва Служби Безпеки України та Управління у Львівській області.

12 грудня 2016 року загинув під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції у місті Щастя, Луганської області.

Джерело: “Капеланство.info”.