У Гарнізонному храмі Львова зібрано понад 1 млн. гривень для потреб української армії

F94D1D20-3E25-45BE-AE08-0A1CE05D5C59_mw1024_s_nПочинаючи з 7 березня 2014 р. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла проводився збір коштів на потреби військових. Станом на 9 липня  було зібрано 1.126.995,03 грн. (один мільйон сто двадцять шість тисяч дев’ятсот дев’яносто п’ять гривень три копійки), 25.792 євро (двадцять п’ять тисяч сімсот дев’яносто два євро) та 6.862 $ США (шість тисяч вісімсот шістдесят два американських доларів).  Повідомляє Католицький оглядач.

«Хочу зазначити, що американські долари та євро – це здебільшого пожертви на військо від українських церковних громад з діаспори (США, Чехія, Німеччина, Польща, Італія)», – повідомив настоятель храму о.Степан Сус.

За ці кошти було придбано для військовослужбовців було придбано речі першої необхідності:  бронежилети (переважно 5-го класу), кевларові шоломи (каски), шапки під каски, спальні мішки, польові медичні набори, металеві каски та ноші для поранених. Окрім цього, в процесі надходжень потреб, для військових в зону АТО було придбано та передано речі особистої гігієни, шкарпетки та взуття.

Придбані речі передано для формувань Збройних сил України, Національної Гвардії України та Державної Прикордонної Служби України.