У Гарнізонному храмі молитимуться за упокій Героя України – лейтенанта Микити Ярового

wide_01-13У п’ятницю, 20 січня 2017 року, о 12:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) молитимуться Святу Літургію за упокій Героя України – лейтенанта Микити Ярового. саме в цей день, 20 січня 2017 року, Микита мав взяти шлюб у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

Своєю присутністю та молитвою разом вшануймо пам’ять нашого Героя! Вічна йому пам’ять!

Довідка. Лейтенант Микита Яровий народився 2 лютого 1995 року у селищі міського типу Меліоративне на Дніпропетровщині. Навчався у Новомосковському колегіумі №11. З дитинства мріяв стати військовим, тому по завершенні колегіуму вступив до Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, яку закінчив у лютому 2016 року. Вже у квітні 2016 року молодий офіцер вирушив в зону АТО, де був призначений командиром 3-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону 54-ої окремої механізованої бригади. 18 грудня 2016 року загинув в ході боїв на Світлодарській дузі від кулі ворожого снайпера. Микиту поховали у рідному селищі Меліоративному.

Президент України своїм указом від 30 грудня 2016 року №581/2016 присвоїв звання Герой України Микиті Яровому посмертно із удостоєнням ордена «Золота Зірка» – за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Микиту Ярового поховали на батьківщині у селищі Меліоративному на Дніпропетровщині. Залишилась мати, молодший брат та вагітна наречена, з якою Микита мав взяти шлюб 20 січня 2017 року у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

Джерело: Капеланство. Info