У гарнізонному храмі Петра і Павла відбулося відкриття фестивалю «Ніч у Львові» (Фото)

IMG_4000Вчора, 14 листопада, о 19.00 год. стартував фестиваль «Ніч у Львові». Львів’яни та гості міста змогли відвідати заходи у музеях, театрах та храмах міста. Цьогорічний фестиваль має сакральний характер, тому відчинені двері храмів усіх релігійних конфесій, розповів організатор фестивалю. Цьогорічне осіннє дійство молитвою за Україну та наших військових відкрив театральний центр “Слово і голос” у гарнізонному храмі Петра і Павла (вул. Театральна,11). Виконавці підкорили серця відвідувачів вечірнього храму своїми голосами та виконанням «Напівів до Богородиці».

«Кожен українець, кожна людина потребує миру та спокою, тому фестиваль «Ніч у Львові», під гаслом духовності та миру, є актуальним у час коли є багато неспокою та коли нам не вистачає миру у країні. За час фестивалю храми Львова будуть відкриті довший період часу, ніж зазвичай. Це можливість для тих, хто шукає миру та спокою зупинитися, проаналізувати своє минуле, подумати над майбутнім, подякувати Богу за досягнення, які кожен з нас отримав у своєму житті. Таким чином ми, насправді, зможемо віднайти мир і цю духовність, а також поділитися з нею із тим хто нас оточує кожен день», – розповів настоятель храму святих апостолів Петра і Павла отець Степан Сус.

Нагадаємо, у Львові з 14 по 16 листопада триває Фестиваль “Ніч у Львові”. Сьогодні, 15 листопада, та завтра вночі музеї, храми, театри, та інші локації міста відкриті для екскурсій. За першу ніч локації проекту відвідало близько 7 тисяч осіб. Загалом впродовж 3 ночей організатори очікують понад 20 тисяч осіб.

Фото: Мар’яни Борецької

До теми: «Дорога духу і добра»: екскурсія чудотворними іконами львівських храмів