У Гарнізонному храмі презентуватимуть диск українського літургійного співу

wide_8-2130 серпня 2015 року в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться презентація диску «С нами Бог». Він містить частини Літургії, записані на Святій Землі у виконанні міжнародної команди співців: ієрей Тарас Байцар (2-й тенор, Україна), Даниїл Ґалазда (баритон, Австрія), протодиякон Назарій Ярунів (бас, Україна), за відсутності ієрея Ярослава Лайчака (1-й тенор, Словаччина) його партії виконає Володимир Пунько.  Презентація відбудеться після традиційної недільної  Літургії о 13.00.

Як розповідають організатори, диск «С нами Бог» є паломництвом у співі: подорожуючи по Святій Землі, співаки записували різні частини богослужіння в Єрусалимі, Вифлеємі, Назареті та Галилеї. Багато з піснеспівів, які увійшли до диску, записували саме в тих місцях, де відбувалися події, про які вони розповідають. Під час одного із паломництв прочанам пощастило зустріти владику Венедикта на вершині гори Тавор і спільно з ним відслужити Божественну Літургію. Аматорські записи частин цієї Літургії також є у додатку до основних записів.

Довідка. Фонд Шептицького розпочав видання серії дисків «Традиція українського церковного співу» у 2012 році. Від того часу світ побачили вже 6 аудіо СД: «Передсущий Явився», «Христос Раждаєтся», «Задостойники», «Єрусалимська утреня», «Kerygma Project» і «С нами Бог».

За матеріалами Капеланство. info