У Голлівуді знімуть фільм про боксера, який став католицьким священиком

6004_mark_wahlbergjpgМарк Волберґ є незвичайною зіркою Голлівуду – він не боїться говорити, що католицька віра для нього є найважливішим аспектом його життя і що свій день він не може почати без молитви. Зараз Волберґ готується до нової ролі – він планує зіграти колишнього боксера Стюарта Лонґа, який став католицьким священиком. Отець Лонґ помер у 2014 р. на 50 році життя.

Волберґ оголосив, що він та Девід Рассел напишуть сценарій для цього фільму.

Отець Лонґ як професійний боксер отримав серйозну травму, яка змусила його залишити спорт. Він став менеджером в музеї. Проте пошуки істини привели його до римо-католицької семінарії, а у 2007 р. він став священиком.

На жаль, ще до висвячення у нього виявили рідкісне автоімунне захворювання. Його священиче служіння було недовгим, але воно надихнуло багатьох людей.

«Він /о. Лонґ – прим. ред./ страждав жахливою хворобою, його священиче служіння було коротким, але він зміг надихнути тисячі і тисячі людей. Я переконаний, це – дивовижна надихаюча історія», – заявив Марк Волберґ, пояснюючи причину свого захоплення особою о. Стюарта Лонґа.

Джерело: «ДивенСвіт».