У храмах Львова проведуть реколекції для учасників АТО

111-12-14Під час великого посту у лютому-березні військових, що повернулись із зони АТО, запрошують на «Дні духовної віднови». Реколекції триватимуть по 2-3 дні у різних храмах Львова. Ініціатором таких курсів реколекцій став Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла.

Настоятель Гарнізонного храму о. Степан Сус пояснив, що приходити на реколекції можуть не лише військові, а й члени їхніх сімей.

«Можуть звертатись усі, хто хоче змінити свій щоденний ритм, побути декілька днів у храмі, помолитись, почитати Святе Письмо. Ми допомагаємо не тільки  військовим, що безпосередньо перебувають у зоні АТО, а й тим, що повернулися. Також допомагаємо сім’ям військових», – сказав отець.

о. Степан наголосив, що багато людей зіштовхнулись із проблемами, які б ніколи не спіткали їх у мирному житті, зокрема, це вбивство.

Він сподівається, що така ініціатива як реколекції допоможе військовим загоїти душевні рани. Усіх охочих побувати на Днях духовної віднови просять звертатись безпосередньо у Гарнізонний храм, що на вул. Театральній, 11.

За матеріалами: zaxid.net