У храмах Львова знову лунатимуть твори видатних композиторів

ArticlePortletImage_3987З 14 по 30 серпня 2015 року у Львові вже вдруге відбудеться Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові» в межах партнерства із 40-м Міжнародним фестивалем «Музика в старому Кракові».

Впродовж двох тижнів особливий настрій під час фестивалю даруватимуть музиканти з Києва, Дніпропетровська, Львова, Хмельницька, Чернівців та Кракова. На львів’ян чекатимуть чимало мистецьких проектів, анімацій, концертів.

На слухачів очікують мистецькі анімації, проекти «Три Моцарти» та «Серенади на повітрі». Так, останній доповнить проекційне шоу 3D мапінг на тлі Домініканського собору, а  «Три Моцарти» організовують у соборі св. Юра.

У храмі Преображення Господнього 16 серпня відбудеться концерт з циклу «Музика при свічках».

Також один із концертів цього масштабного заходу відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11). Зокрема, 29 серпня о 19.30 тут виступить Муніципальний камерний оркестр Маріуполя.Художнім керівником та диригентом оркестру є Василь Крячок із Маріуполя, солістами – Лідія Шутко (скрипка) та Остап Шутко (скрипка) зі Львова.

Цьогорічний фестиваль триватиме під гаслом «Музика при свічках» у вишуканій атмосфері, адже свічка, як символ правди, мудрості і духовності створить єдиний духовний міст між містами, які мають спільну історію та культуру. Тож не випадково, що заключний концерт фестивалю 30 серпня пройде на терасі Львівської свічкової мануфактури, що на площі Музейній, 1.

Повна програма фестивалю