У храмі на Сихові Владика Ігор освятив іконостас (Фото)

UGEXSbВисокопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ 4 грудня, у день храмового празника, здійснив пастирський візит до парафії Введення у храм Пресвятої Богородиці (Львів вул. Чукаріна, 5), де освятив іконостас.

Владика також звершив Архиєрейську Божественну Літургію та виголосив проповідь.

У своєму слові Митрополит закликав молитись за мир в Україні і звертатись по допомогу до Марії: «Просімо в пресвятої Богородиці в день її свята Введення у храм, щоб навчила нас молитися, любити Бога й ближніх, виконувати Господню волю, освятити й спасти нашу душу».

Архиєрей також підкреслив важливість освячення іконостасу, яке було звершене цього дня: «Сьогодні, у цій, чудово розмальованій церкві, ми посвятили гарно споруджений іконостас, бо іконостаси є не тільки прикрасою наших церков, чудовим твором мистецтва, культурою нашого народу, але пригадують нам про правдиву присутність серед нас духовних осіб, зображених в іконах. Молячись, ми повинні глядіти на ікони, немов на живі особи, які нас слухають, до нас промовляють, нам допомагають та щиро уболівають у наших потребах».

Завершили святкування храмового празника освяченням води та родинним спілкуванням Владики з парафіяльною спільнотою.

За матеріалами: Львівської архиєпархії УГКЦ