У Храмі Різдва Пресвятої сьогодні відбудеться VI молитовна зустріч “В школі Марії”

Школа МаріїСьогодні, 15 листопада 2014 р., у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ  у Львові  (пр. Червоної Калини, 70) відбудеться VI молитовна зустріч “В школі Марії” у світлі послань Богородиці в Меджугор’є. Початок зустрічі о 9.45. Такі молитовні  заходи  відбуваються раз  у рік уже впродовж п’яти років. Вперше львів’яни зможуть провести суботній день у молитві в такому форматі.

ТемаVI молитовної  зустрічі: “Моліться в Моїх наміреннях” Із послання Богородиці від 25.08.2014. Гості заходу: монах-францишканин о. Любо Куртовіч з Боснії і Герцеговини, який довший час служив на парафії Св. Якова в Меджугор’є,  представники з Росії, Білорусії та група з Латвії , яка виконає молитви із музичним супроводом. Організатори планують передати частинку свого досвіду про те як Богородиця допомагає  вести духовне життя, прямувати до Ісуса.

У програмі:Вервиця (Радісні, Страсні Таїнства, Славні Таїнства та  Вервиця до Божого Милосердя), Божественна Літургія, конференція, свідчення та неформальне спілкування.

Оргінізатори рекомендують  взяти з собою: Біблію, вервицю, каримат (туристичний килимок), бутерброди.

Детальна програма тут