У храмі Стрітення Господнього відбудеться молитовна зустріч із монахинею Лідією, яка допомагає зціленню хворих

7rP3lsУ суботу, 17 січня 2015 року, о 12.00 год. у храмі Стрітення Господнього УГКЦ у Львові (вул. Винниченка, 30а), за благословенням Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, відбудеться молитовна зустріч із сестрою Лідією, монахинею католицького монастиря Ордену святого Йосифа у селі Павшино, що на Закарпатті.

Долучитись до молитовної зустрічі запрошує о. Ярослав Кожушко, адміністратор храму та парафіяльна спільнота.

Уже десятий рік біля Мукачевого хворі та немічні зцілюються з допомогою монахині Лідії, яка приїхала на Закарпаття з далекої Індії. Багато хто одужує від невиліковної хвороби, стає на ноги, після довгих літ безпліддя нарешті відчуває дар материнства. Щодня черниця приймає сотні людей, нікому не відмовляє, бо й сама знає, що таке бути смертельно хворим. Адже їй не давали шансів на одужання ні київські, ні індійські лікарі.

«Зрозумійте: не я ізцеляю, це робить Бог. Не од мене сила йде. Це не значить, що пришлі до мене – і всьо, здорови, – пояснює монахиня. – Бог сам знає, шо кому краще. Бо і смерть кого-то спасаєт. Я ніколи не акцентую, шо я ізцеляю, – ще раз наголошує монахиня. – Я просто стою перед Богом і молюся, прошу Господа благословіть. Це моя місія».

Додаткова інформація щодо зустрічі у Львові за тел.: 098 231 23 52

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua