У Хрестопоклонну неділю вулицями Львова пройде Хресна Дорога: тимчасово призупинять рух транспорту

Хресна Дорога вулицями Львова, присвячена вшануванню Року Родини та постаті Блаженного священномученика Климентія (Шептицького) відбудеться у Львові 31 березня 2019 року. Розпочнеться молитовна хода о 15:00 біля храму святого Архистратига Михаїла ( вул. Винниченка 22). За маршрутом тимчасово призупинять рух транспорту, тож усіх просять із розумінням поставитися до ситуації.

Капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк наголосив:

“Готуючись, до цієї Хресної Дороги, першим питанням, яке нам ставили: “А чи Ви думали що у цей день вибори? Може вартує цю Хресну Дорогу перенести?” Ми довго не дискутували над цим. Адже: віддайте кесареві – кесареве, а Богові – Боже”. Саме тому Хресна Дорога і Хрестопоклінна неділя випадає у такий особливий час, де ми чуємо слова Євангелія:” Хто хоче хто йти за Мною, нехай зречеться себе самого і йде слідом за мною”. Свідомі християни ми свій вибір зробимо відповідальний перед державий, а відтак цей вибір, який ми зробили у Тайні Хрещення – йти за Христом, ми зможемо реалізувати в цю Хрестопоклінну неділю. Тому немає жодної перешкоди, щоб наші вірні могли прийти на виборчі дільниці і проголосувати, нема нічого в цьому загрозливого, що о 15 годині ми розпочнемо цю Хресну Ходу. Ми розуміємо, що створюємо все ж таки незручності для життєдіяльності міста. Тому будемо намагатися якомога ритмічніше провадити цю Хресну Ходу”.

У зв’ язку з очікуваною кількістю учасників ходи, мешканців та гостей міста просять обмежити заїзд приватним автотранспортом в центр міста у зазначені години, а також не паркувати автомобілі вздовж вулиць, якими йтиме хода.

Маршрут ходи: вул. Винниченка, 22 (храм святого Архистратига Михаїла) — вул. Підвальна — пл. Митна — пл. Соборна — пл. Галицька — пл. А. Міцкевича — просп. Свободи (проти руху) — вул. Академіка В. Гнатюка — пл. Генерала Г. Григоренка — вул. Листопадового Чину — пл. Святого Юра.

На період Хресної дороги трамваї курсуватимуть у таких напрямках: маршрут № 1 – “Залізниний вокзал – вул. Городоцька – вул. Миколайчука”, та у зворотньому напрямку; маршрут № 2 – “вул. Коновальця – вул. Вітовського – Академія мистецтв” та у зворотньому напрямку; маршрут № 3 – “Аквапарк – вул. Вітовського – Академія мистецтв”, та у зворотньому напрямку;, маршрут № 5 не курсуватиме, маршрут № 7 “Вул. Татарбунарська – вул. Миколайчука”, Маршрут № 8 “Вул. Вітовського – Академія мистецтв”, та у зворотньому напрямку. Також у разі потреби тимчасово можуть призупинити рух трамваїв на площі Соборній та змінити рух трамваїв по ситуації.

Тролейбуси маршрутів № 2, № 9, № 12 на час проведення Хресної дороги курсуватимуть до вул. Ангеловича та пл. Кропивницького.