«У Христовій Церкві катехити та священики дуже важливі особи, бо покликані Господом до навчання Божої науки» – Митрополит Ігор з нагоди Дня катехита

oO7mDK20 вересня у храмі Святого Климентія Папи у Львові відбулась Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди Дня катехита, яку очолив Високопреосвященний владика Ігор, Митрополит і Архиєпископ Львівський.

У Літургії взяли участь катехити Львівської архиєпархії, яким Митрополит Ігор уділив благословення на новий навчальний рік. Під час проповіді владика наголосив на великій відповідальності, яка лежить на кожному катехитові в передаванні віри і Божої науки. Повідомляє сайт Львівської Архиєпархії УГКЦ

«Наші священики, ченці, черниці та миряни-катехити сильно задіяні в тому, щоби навчати правд Христової віри та допомагати у виборі найкращого шляху до освячення душі» – сказав Митрополит.

«У Христовій Церкві катехити та священики дуже важливі особи, бо покликані Господом до навчання Божої науки. Вони вказують на «Заповіді Бога», на «Правди віри», на необхідність «Святих Тайн» в житті кожної людини», ─ наголосив владика Ігор.

Митрополит закликав, щоб кожен катехит був не тільки носієм знань, але, в першу чергу, свідком віри.