У каплиці ЛМР вперше експонуватимуть виставку присвячену Шептицькому

alx3521У рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова» з 10 по 14 серпня у каплиці Львівської міської ради  розташують виставку присвячену Митрополиту Андрею Шептицькому.

Кожен з банерів експозиції розкриває багатогранність життя і служіння Митрополита Андрея. Загалом, представлені такі теми: «Родина Шептицьких», «Архипастир», «Монашество», «Український Мойсей», «Господарник», «Меценат українського мистецтва», «В розсіянні сущі», «Житійний банер про Митрополита Андрея», «Житійний банер про блж. Климентія Шептицького».

Також особливою темою є єдність Церков, “Щоб усі були одно”, ідея, якій Митрополит Андрей присвятив усе своє життя і служіння.

«Каплиця у Львівській міській раді діє уже понад рік. Вона є відкритою не тільки для працівників ЛМР, а й для кожного львів’янина та гостей міста. У часі Великого посту каплиця стала центром зустрічі із духівниками Львова різних конфесій. А тепер ми вирішили влаштувати тут виставку. У рік митрополита Андрея цілком доречно розпочати саме з експозиції присвяченої цьому видатному релігійному діячу. Але на цьому зупинятися не плануємо, надалі влаштовуватимемо тут подібні зустрічі, виставки та інші заходи, адже каплиця вже стала живим духовним осередком для нас» – наголошує Євген Бойко, начальник управління внутрішньої політики ЛМР.

Виставку підготували працівники Інституту історії Церкви (ІІЦ) Українського католицького університету. Подібну експозицію вже подарували у музей до Прилбич, рідного села митрополита. Одна з копій також експонується в храмі Вознесіння Господнього на Левандівці (вул. Широка, 81а).

Згодом одну з цих виставок відправлять до Парижу, в єпархію святого Володимира Великого (Eparchiede Saint-Vladimir leGrand), єпископом якої є Президент УКУ владика Борис (Ґудзяк).