У каплиці ЛМР виставлять реліквії святого Івана Павла ІІ, які привезуть до Львова на три дні

З 13 по 15 травня 2016 року у Львові перебуватимуть реліквії святого Івана Павла ІІ. Відкриття виставки у пятниц’ю 13 травня об 11 год. у каплиці Львівської міської ради (каб. 116).

Львів’яни та гості міста матимуть змогу помолитися біля особистих речей Івана Павла ІІ та фігури Матері Божої Фатімської. У короні цієї фігури розміщена копія кулі, якою було здійснено постріл під час замаху на Папу Римського у травні 1981 року. Також серед реліквій є медалі та монети, видані Ватиканом.

Крім каплиці їх виставлятимуть на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, храмі св. Андрія Первозванного та на римо-католицькій парафії Івана Павла ІІ у Львові.

За словами о. Григорія Драуса, настоятеля римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ, паломництво реліквій до Львова триває як вшанування 35-ої річниці замаху на Івана Павла ІІ та буде ще однією нагодою для спільної молитви за мир в Україні. Також львів’янам нагадають Його промови, виголошені під час візитів до Львова та Києва.

Привезе реліквії до України Кшиштоф Вітковський, власник Музею Монет і Папських Медалей у Ченстохові (Польща).

Організатори: Управління внутрішньої політики Львівської міської ради, Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ та Греко-католицька парафія Різдва Пресвятої Богородиці.

Програма перебування реліквій св. Івана Павла ІІ у Львові:

P2-2П’ятниця, 13 травня

11.00-18.00 год. – виставлення реліквій у каплиці Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1).

19.00 год. – римо-католицька  служба і хресна хода з фігурою Матері Божої Фатімської (Храм Стрітення Господнього (м. Львів, вул. Винниченка, 30)).

Субота, 14 травня

9.00-17.30 год. – виставлення реліквій у каплиці Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1).

12.00 год.– молитва з частиною реліквій на Іподромі (біля Папського хреста), (м. Львів, вул. Стрийська, 119). Хресна хода по вул. Стрийській, родинний фестиваль на території майбутньої будівлі парафії св. Йоана Павла ІІ.

18.00-21.00 год. – служба Божа і вшанування реліквій у греко-католицькій церкві св. Андрія Первозванного (м. Львів, пл. Соборна, 3)

Неділя, 15 травня

08.00-21.00 год. – виставлення реліквій на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (м. Львів, просп. Червоної Калини, 70).

12.00 год. – римо-католицька служба з частиною реліквій у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (м. Львів, вул. Хуторівка, 35а).