У «Карітас-Львів» відбулася зустріч парафіяльних волонтерів соціального служіння

unnamed__1__74367Уже два роки поспіль «Карітас-Львів УГКЦ» вишколює волонтерів соціального служіння для львівських парафій. Найбільш активно працюють волонтери в парафіях Покрову Пресвятої Богородиці, Пресвятої Богородиці Володарки України, Святого Андрія і Святого свщмч. Йосафата, Благовіщення Пресвятої Богородиці, Святого Володимира (смт Рудно), Різдва Пресвятої Богородиці. У кожній із цих церковних спільнот діє осередок парафіяльного Карітасу, є спеціальна дошка оголошень і скринька для пожертв на справи милосердя.

Нещодавно відбулася зустріч волонтерів парафіяльного Карітасу. Окрім представників вищезазначених парафій, узяли також участь волонтери із церков: Архистратига Михаїла, Вознесіння Господнього та Святої Анни.

Перша частина зустрічі – молитовна. Спільно молилися за допомогою молитовника волонтера «Будьте милосердні», що виданий з ініціативи Карітасу Львова і спеціально призначений для волонтерів соціального служіння, зокрема, на парафіях. Окрім звичайних молитов у ньому є псалми, в яких висловлюється довіра до Бога, прохання про прощення гріхів, а також молитва за доброчинців і молитва волонтера про покликання до служіння. На цій зустрічі, зокрема, молилися і за недужих. Отець Андрій Сенейко зосередив увагу присутніх на тому, як найкраще послужити хворим.

У другій частині обговорювали проблеми й труднощі у служінні важкохворим, інвалідам. Багато з таких людей, хоч і немічні тілом, але сильні духом і є також прикладом для нас. Через кожну таку особу Ісус Христос промовляє до нас і спонукає до дії.

За матеріалами: news.ugcc.ua