У Карітасі Львова отримали подарунки понад 200 дітей та молоді

karitas2-367589d316a45fd27338cee9bb95667fСвятий Миколай завітав до дітей та молоді, якими щоденно опікується БФ «Карітас-Львів УГКЦ» у дошкільному закладі дитячого соціального центру, «Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами», проекті «Мобільна робота з молоддю». Окремо тривала акція «Стань помічником святого Миколая». Завдяки людям доброї волі щедрі подарунки отримали діти з інвалідністю, із малозабезпечених багатодітних сімей, сімей ветеранів АТО, внутрішньо переміщених осіб. Загалом подарунки отримали близько 200 дітей та молоді.

Акція «Стань помічником святого Миколая» відбувалась четвертий рік поспіль. Листи-малюнки, що надійшли у БФ «Карітас-Львів УГКЦ», були розміщені у соціальній мережі Фейсбук. Помічники Миколая обирали собі вподобаного листа і здійснювали дитячі мрії. Долучились також небайдужі установи і підприємства.

«День святого Миколая для малюків Дитячого соціального центру Благодійного фонду Карітас-Львів УГКЦ був насичений та багатий на зустрічі, вистави та подарунки. Окрім св. Миколая до діток приїхали добрі друзі — Івона Романяк, голова Фундації «Братня Душа» (Польща), Лілія Плахтій з ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізації», а також їх колега Анна Радзиховська з Вінниці. Дітей прийшли привітати студенти Молодіжного центру Святого Івана Боско, які поставили святкову виставу. Дітки сміялися з Антипка і раділи усім помічникам святого Миколая.

Діти шкільного віку та підлітки Дітячо-юнацького соціального центру для того, щоб отримати подарунки від Миколая, доклали чимало зусиль, пройшовши захоплюючу квест-гру. 60 дитячих подарунків були віднайдені і потрапили до рук своїх адресатів. Всім помічникам святого Миколая, а особливо таємним, велике спасибі за любов, милосердя і небайдужість!», – зазначають організатори.

Джерело: сайт ЛМР