У костелі св. Антонія діти-переселенці отримали подарунки від св. Миколая

19 грудня 2021 р., після Св. Меси, яка звершується щонеділі о 15.00 год., у костелі св. Антонія  Падуанського відбулося урочисте вручення подарунків від св. Миколая дітям з сімей переселенців зі східної України.

5 грудня, у цьому ж храмі, було встановлено святкову ялинку з листами від дітей, адресованими св. Миколаю. Кожен бажаючий мав змогу взяти лист і підготувати подарунок. До кінця дня на деревці не залишилося жодного конверта. За подарунками діти прийшли разом із дорослими. Тим, хто не зміг прийти особисто – гостинець передали через старших брата або сестру. О. Микола побажав дітям, щоб вони пам’ятали не лише про самі подарунки, але й про те, що у світі є люди з добрим серцем, які охоче допомагають тим, хто потребує підтримки.

Під кінець учасники заходу подякували настоятелю парафії, вручивши грамоту. Дякуємо організаторам цього благодійного заходу, п. Олегу Пригоді, який допоміг його провести, нашим парафіянам і всім небайдужим людям, які допомогли св. Миколаю влаштувати свято для дітей.